KONST / Litografier / Grafiska blad 14833027
nr 1483 3027
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Signerade, oramade lösa blad, bm23x31 - 36x32 cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:55:38
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)